• Головна
  • У Житомирі представили нових керівників Головного управління Міністерства доходів і фінансів у Житомирській області
10:13, 26 червня 2013 р.

У Житомирі представили нових керівників Головного управління Міністерства доходів і фінансів у Житомирській області

25 червня голова облдержадміністрації Сергій Рижук відвідав урочисті збори з нагоди призначення начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Житомирській області Геннадія Козака, виконувача обов’язків начальника Житомирської митниці Міністерства доходів і зборів України Юрія Маматюка та заступника начальника Головного управління – керівника слідчого підрозділу фінансових розслідувань Олександра Загуменного, які відбулися за участю заступника міністра доходів і зборів України – керівника апарату Віктора Левицького.

Про це повідомляє Прес-служба облдержадміністрації.

Презентуючи роботу Міністерства доходів і зборів України та його місцевих представництв, Віктор Левицький зазначив, що вперше в історії незалежної України у складі центральних органів виконавчої влади створено відомство, яке несе на собі всю повноту відповідальності за наповнення державного бюджету.

Вітаючи новопризначених керівників головного управління Міністерства доходів і зборів України у Житомирській області, голова облдержадміністрації Сергій Рижук зауважив: «Співпраця облдержадміністрації та відповідних органів повинна й надалі базуватися на законних принципах, зокрема на високій відповідальності перед Президентом України Віктором Януковичем і Українською державою».

Разом із тим, очільник області зазначив, що за три останні роки бюджет області збільшився в 1,9 раза, надходження з обласного бюджету до державного – в 1,6 раза, навантаження якого у вигляді дотацій і субвенцій області при цьому зменшилося на 12 процентних пунктів. «Відтак, четвертий рік поспіль для вас, колеги, – звернувся Сергій Рижук до представників Головного управління Міністерства доходів і фінансів у Житомирській області, – є база для податків і зборів, оскільки Житомирщина протягом цього часом впевнено утримує першість за темпами розвитку економіки та промисловості».

Презентуючи роботу Міністерства доходів і зборів України та його місцевих представництв, Віктор Левицький зазначив, що вперше в історії незалежної України у складі центральних органів виконавчої влади створено відомство, яке несе на собі всю повноту відповідальності за наповнення державного бюджету. «Пріоритети роботи лишаються незмінними: удосконалення системи адміністрування податкової системи України, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, мінімум витрат часу представникам бізнесу на спілкування із державою, і максимум – на основну діяльність», – пояснив заступник міністра.

Дякуючи за висловлену довіру, новопризначений начальник Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Житомирській області Геннадій Козак запевнив, що докладе усіх зусиль для виконання важливих державних завдань. «Основною стратегією роботи Головного управління доходів і зборів є стабільне наповнення бюджетів усіх рівнів для реалізації економічних і соціальних програм, – зазначив він, – а головним пріоритетом – створення комфортних умов для ефективного ведення бізнесу, підвищення якості податкового та митного сервісів».

В урочистій нараді також брали участь голова обласної ради Йосип Запаловський, перший заступник Житомирського міського голови Галина Семенець, прокурор Житомирської області Ігор Проценко, начальник управління Служби безпеки України у Житомирській області Олександр Наумов, начальник управління Міністерства внутрішніх справ України у Житомирській області Анатолій Лазарєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...