
12:25, 26 червня 2013 р.
27 га землі було надано в оренду незаконно на Житомирщині
Прокуратурою Радомишльського району встановлено, що розпорядженням місцевої райдержадміністрації усупереч вимог чинного законодавства, без проведення земельних торгів на неконкурентних засадах надано фермерському господарству «ФІДЕССПЕС» дозвіл на розробку землевпорядної документації для оренди земельної ділянки площею 27 га вартістю 350 тис. грн.
Про даний факт сайту 0412.ua повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
З метою скасування незаконного розпорядження прокуратурою заявлено позов до суду, однак, судом першої інстанції у задоволенні позову відмовлено.
За апеляційною скаргою прокуратури м. Житомира позов задоволено у повному обсязі, незаконне розпорядження судом скасовано.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
