
30 ОМБР
13:30, 23 квітня 2022 р.
Надійне джерело
Кулеметник Роман з «тридцятки»: Ми переможемо! Це лише питання часу
30 ОМБР

Роману ще немає і 19-ти, а він уже може похвалитися чималим воєнним досвідом. Житомирянин майже рік служить кулеметником у піхоті-«цариці полів», і переважно — на передових позиціях.
Читайте також: Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»
— Як тільки стукнуло вісімнадцять років — на другий день уже був у військкоматі, — ділиться хлопець. — Змалечку мріяв стати військовим, захищати людей і країну від зла. Хотів саме у піхоту. Можна сказати, що мені пощастило, бо встиг нормально підготуватись, здобути непоганий бойовий досвід ще до вторгнення росіян у лютому.
Підрозділ Романа стоїть на дуже відповідальній позиції, де рашистські війська постійно намагаються розвідати слабкі місця нашої оборони. Та Роман каже, що всі зусилля ворога — марні. Слабких місць немає! Наші хлопці руйнують усі плани загарбників ще на етапі підготовки, вправно та «з вогником» відбивають усі атаки.
— Можу сказати, що московське військо не таке грізне, яким хоче здаватися. На ділі, нікудишні російські командири женуть на забій збрід ґвалтівників, мародерів, убивць і садистів. Вони точно не виглядають військовими професіоналами. А наші воїни свою справу знають добре. Не сумнівайтеся, ми знищимо московських орків, ми переможемо! Це лише питання часу.
30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького
Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:50
Вчора
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
Оголошення
17:01, 5 грудня
1
14:09, 5 грудня
14:05, 10 грудня
2
16:58, 5 грудня
3