• Головна
  • У Житомирі жінкам розкажуть, як захистити свої права
16:16, 26 червня 2013 р.

У Житомирі жінкам розкажуть, як захистити свої права

З травня 2013 по лютий 2014 року громадська організація „Фундація прав людини” реалізує Програму захисту трудових прав жінок, що мешкають у сільській місцевості за підтримки Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, 2 липня в приміщенні дитячої обласної бібліотеки (вул. Пушкінська 36, м. Житомир) о 11. 00 відбудеться регіональний круглий стіл на тему „Забезпечення реалізації права жінок на працю: проблеми, досягнення та перспективи”за участю представників влади, органів місцевого самоврядування, центрів зайнятост та громадських організацій.

Про це сайт 0412.ua повідомила Житомирська обласна громадська молодіжна організація "Жінка".

Правозахисники стверджують: трудові права жінок порушуються у колективах будь–якої власності: державної, приватної, колективної.

Метою проекту є покращення захисту соціальних та економічних прав жінок шляхом посилення співпраці громадських організацій, центрів зайнятості, місцевого бізнесу та медіа у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Чернігвський, Черкаській та Чернівецькій областях.

Правозахисники стверджують: трудові права жінок порушуються у колективах будь–якої власності: державної, приватної, колективної. Роботодавці не зважають на наявність неповнолітніх дітей у жінок та змушують їх працювати понад норму. Жінкам важче знайти високооплачувану роботу через неможливість поєднувати сімейні обов’язки і трудовий договір. У сільській місцевості взагалі не має можливості працювати. Жінки становлять переважну більшість трудових мігрантів.

У ході проведення круглого столу будуть обговорюватися питання створення та забезпечення належних умов для реалізації права жінок на працю у сучасному суспільстві, притягнення до відповідальності роботодавців за порушення трудових прав жінок, пошук шляхів подолання проблеми жіночого безробіття.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...