• Головна
  • Сергій Рижук – у «трійці» найефективніших керівників регіонів України
16:15, 8 грудня 2010 р.

Сергій Рижук – у «трійці» найефективніших керівників регіонів України

Голова Житомирської обласної державної адміністрації С.М. Рижук ввійшов у трійку найбільш ефективних менеджерів за підсумками рейтингу ефективності управління регіонами України. Рейтинг складено «Українською Інвестиційною Газетою» та незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» на підставі даних Державного комітету статистики України.

 В основу формування рейтингу голів облдержадміністрацій було покладено принцип співставлення позицій, які посідала та чи інша область у попередні п’ять років (2005-2009) з показниками соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя 2010 року. За основні показники соціально-економічного розвитку областей було взято: реальний сектор економіки; інвестиційна і зовнішньоекономічна діяльність; державні фінанси і фінансовий результат підприємств; соціальний сектор; споживчий ринок; екологія.

За темпами інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Житомирщина у І півріччі 2010 року була безперечним лідером. За результатами, досягнутими у сфері споживчого ринку, область посіла восьму сходинку, а щодо фінансових результатів діяльності підприємств була дев’ятою.

Для порівняння: на кінець 2009 року у такому ж рейтингу Житомирська область посідала 21 сходинку.

Згідно з рейтингом ефективності управління регіонами, складеним за показниками соціально-економічного розвитку областей України в І півріччі 2010 року, першу позицію посідає голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вилкул, другу – голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, третю – голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук. Завершує цей список голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв, який на 25-у місці.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...