![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ПРОКУРАТУРА
10:30, 30 квітня 2022 р.
Надійне джерело
Переконував колег, що «російські війська наведуть лад у нашій країні» - у Житомирі працівнику дитсадка повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
![Переконував колег, що «російські війська наведуть лад у нашій країн... Переконував колег, що «російські війська наведуть лад у нашій країні» - у Житомирі працівнику дитсадка повідомили про підозру](/dist-assets/images/cap.jpg)
Органи Житомирської обласної прокуратури спільно зі співробітниками Управління СБ України в області та Головного управління Нацполіції в області продовжують викривати осіб, які займаються колабораційною діяльністю.
Читайте також: Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»
Так, за процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури, з урахуванням зібраних слідством фактів, місцевому жителю повідомлено про підозру у публічному запереченні збройної агресії проти України, публічних закликах до підтримки рішень і дій держави-агресора (ч. 1 ст. 111-1 КК України).
Установлено, що протиправною діяльністю займався уродженець російської федерації, мешканець Житомира. Для цього він обрав методичний кабінет одного з дошкільних навчальних закладів, де працював завідувачем підрозділу.
Підозрюваний публічно заперечував збройну агресію, переконуючи своїх колег у тому, що «путін хоче врятувати нас від бандерівців», а «російські війська наведуть лад у нашій країні» та «візьмуть під контроль частину території України».
Крім цього, викрито ще одну жительку Житомира, яка тривалий час у соціальних мережах на акаунтах рашистських інтернет-груп активно поширювала різноманітні фейки з брехливою інформацією про наших захисників. У текстах та відео, репост яких здійснювала колаборантка, йшлося про те, що на окупованих територіях, зокрема, в Ірпені, нібито звірства чинять не військові країни-агресора, а українські військові.
Наразі Житомирська окружна прокуратура стосовно цієї особи скерувала до суду обвинувальний акт за фактом вчинення колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 111-1 КК України).
Житомирська обласна прокуратура
Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:
![Переконував колег, що «російські війська наведуть лад у на..., фото-1 Переконував колег, що «російські війська наведуть лад у нашій країні» - у Житомирі працівнику дитсадка повідомили про підозру, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
09:33, 25 липня
1
10:07, 25 липня
4
16:52, 18 липня
19:38, 24 липня
2
live comments feed...