![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
Новини компаній
17:00, 2 травня 2022 р.
Відкриття першого освітнього хабу «Inspiration cafe» для дітей переселенців в Ужгороді
Новини компаній
![Відкриття першого освітнього хабу «Inspiration cafe» для д..., фото-1 Відкриття першого освітнього хабу «Inspiration cafe» для дітей переселенців в Ужгороді, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Триває третій місяць війни в Україні. Кожен воїн, кожен волонтер, кожен українець бореться за перемогу та вільне майбутнє нашої країни. А чи може Україна бути успішною в майбутньому без якісної освіти наших дітей сьогодні?
За більш ніж 2 місяці повномасштабного російського вторгнення внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів пошкоджено понад 1,5 тисячі навчальних закладів. 102 із них повністю зруйновані. Останній місяць українські школярі здобувають освіту дистанційно і до навчання за місцем тимчасового перебування вже долучилися 86 965 дітей-переселенців. Та це лише частина тих, хто потребує продовження навчання у школі, підтримки психологів, соціалізації та інтеграції у місцеві громади.
«Вчителі київського ліцею Educator, які від самого початку волонтерили в гуртожитках та місцях тимчасового розселення переселенців відзначали, що для дітей є дуже важливим живе спілкування, можливість навчатися, взаємодіючи один з одним та з вчителями, навчання не для виконання шкільної програми, а щоб бути конкурентоспроможними в новому світі. Дуже важливо дати нашим українським дітям таку можливість», — говорить засновниця ліцею Владислава Бандурко.
У квітні команда закладу ініціювала створення освітнього хабу “Inspiration cafe” – місця, де діти зможуть не просто продовжити шкільне навчання, щоб покращити знання зі шкільної програми та усунути прогалини, а й знайдуть натхнення для створення успішного майбутнього України. Окрім уроків за шкільною програмою, учні зможуть розвивати важливі для життя навички, відвідувати спортивні заняття, познайомитися з місцевими підприємцями та дізнатися про їхній досвід. Залучення дітей до створення власних мініпроєктів та волонтерської діяльності у громаді допоможе швидше знайти нових друзів.
Перший хаб для внутрішньо-переміщених буде відкрито вже у травні в Ужгороді. Адже саме це місто гостинно прийняло в свої обійми понад 80 000 переселенців з різних куточків України. Генеральним спонсором освітнього хабу є благодійний фонд «Єнамін». Партнерами проєкту є Агенція розвитку міста Ужгород та платформа дистанційного навчання «Liko Education Online».
«Завдяки підтримці благодійників в хабі ми зможемо навчати дітей віком від 6 до 17 років та працевлаштувати вчителів, які переїхали до Ужгорода через війну», — розповідає про плани академічний директор хабу Микола Гошовський.
Щоб дитина могла долучитися до навчання у травні, необхідно заповнити заявку за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbN4tpZrEdfgf5H3IV0clW0bZNo37fsouyrTdWv4yMV59G3w/viewform
За першу добу команда хабу отримала понад 70 заявок на навчання від дітей, які приїхали до Ужгорода з Попасної, Рубіжного, Харкова, Миколаєва, Краматорська.Якщо ж ви вчитель-переселенець та хочете долучитися до команди, сміливо надсилайте своє резюме на пошту [email protected]. У хабі зараз відкриті вакансії психолога, вчителя математики, вчителя історії, вчителя англійської мови.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...