![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ПОЛІЦІЯ
12:00, 8 травня 2022 р.
Надійне джерело
Поліцейські завершили розслідування травмування жительки Хорошівської громади сином
ПОЛІЦІЯ
![Поліцейські завершили розслідування травмування жительки Хорошівськ... Поліцейські завершили розслідування травмування жительки Хорошівської громади сином](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями слідчі відділу поліції №4 Житомирського районного управління завершили розслідування травмування 62-річної жительки села Рижанів. Поліцейські зібрали докази причетності до цього діяння 33-річного сина потерпілої. Після оголошення підозри чоловіка було взято під варту. Нині обвинувальний акт відносно нього скеровано до суду.
Події відбувалися наприкінці березня. Того дня до поліції надійшло повідомлення 62-річної жительки Хорошівської громади щодо неправомірних дій сина.
На місце пригоди одразу ж було скеровано слідчо-оперативну групу відділу поліції №4 Житомирського РУП. Одночасно з правоохоронцями до будинку жінки прибули і лікарі швидкої, які її ушпиталили. Медики діагностували у пенсіонерки розрив селезінки, внутрішню кровотечу та провели оперативне втручання.
Поліцейські встановили, що тілесні ушкодження жінка отримала під час конфлікту з сином. Причиною сварки стало систематичне вживання алкоголю чоловіком та його небажання працювати. Аргументи матері розлютили сина і він кинувся на неї з кулаками.
Відповідно до висновків експертів тілесні ушкодження спричинені жінці, відносяться до категорії тяжких.
Відтак слідчі відділу поліції №4 Житомирського РУП повідомили 33-річному жителю села Рижанів про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Чоловікові було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Після проведення усіх необхідних слідчих дій правоохоронці скерували обвинувальний акт до суду.
Відповідно до чинного законодавства за скоєння умисного тяжкого тілесного ушкодження обвинуваченому може загрожувати від 5 до 8 років ув’язнення.
Житомирське районне управління поліції
Читайте також: Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»
Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...