• Головна
  • На Житомирщині діти малювали вишиванку-мрію, — ФОТО
КОРДОН
15:25, 5 травня 2022 р.
Надійне джерело

На Житомирщині діти малювали вишиванку-мрію, — ФОТО

КОРДОН
На Житомирщині діти малювали вишиванку-мрію, — ФОТО

У місті Коростишів для дітей був організований інформаційно-безпековий захід. До участі у ньому долучилися представники Держприкордонслужби, Національної поліції, Національної гвардії та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Білий лелека: Символізм в українській культурі

Правоохоронці розповідали дітям як себе поводити, щоб уберегти життя, які предмети можуть бути небезпечними, яких заходів безпеки треба дотримуватись за умов воєнного стану.

Також дітям продемонстрували роботу спецобладнання та навички й вміння «чотирилапих правоохоронців». Крім того, разом з малечою крейдою на асфальті та олівцями на папері малювали патріотичну вишиванку, в якій кожен міг зобразити свої найбільші побажання та мрії.

Захід пройшов легко і невимушено. Діти, як і дорослі, охоче малювали вишиванку, відволікшись на деякий час від негативних емоцій. Такий захід об’єднав усіх присутніх, як і впродовж багатьох років об’єднує Україну вишиванка. Саме вона є оберегом для нації, як і силові структури є захисниками для українців.

Завершились заходи смаколиками для малечі та гарними світлинами на згадку. 

Джерела: Житомирська обласна рада та

Північний кордон. Держприкордонслужба

Читайте також: Очистка русла Тетерева триває! ФОТО

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кордон #прикордонники #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #малюнки #захисники #діти #мрія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...