![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ПОЛІЦІЯ
09:00, 16 травня 2022 р.
Надійне джерело
На Звягельщині з початку року суд позбавив 64 водіїв права керування автомобілями через нетверезе водіння
ПОЛІЦІЯ
![На Звягельщині з початку року суд позбавив 64 водіїв права керуванн... На Звягельщині з початку року суд позбавив 64 водіїв права керування автомобілями через нетверезе водіння](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Новоград-Волинського райвідділу продовжують виявляти водіїв, які керують транспортними засобами у нетверезому стані. З початку року патрульні задокументували вже 137 таких випадків.
У районному центрі поліцейські помітили автомобіль «BMW», водій якого порушив Правила дорожнього руху. Відтак правоохоронці зупинили його для з’ясування обставин.
За кермом перебував 24-річний місцевий житель з явними ознаками сп’яніння. Як виявилось згодом, чоловік за рішенням суду уже позбавлений права керувати транспортними засобами на рік. Тож законних підстав перебувати за кермом у нього не було. Пройти тестування на стан сп’яніння на місці він відмовився, однак відповідно до чинного законодавства це не звільняє його від відповідальності.
У квітні поліцейські, патрулюючи вулиці міста, зупинили водія автівки «Dacia Sandero», який порушив ПДР. Спілкуючись із чоловіком, 27-річним жителем Ярунської громади, правоохоронці помітили, що він перебуває у стані сп’яніння. Тож патрульні доставили його до лікарні для проходження освідування. Результат - 1,31 проміле алкоголю в крові.
Нещодавно поліцейські групи реагування отримали повідомлення про ДТП, що сталася на одній із вулиць міста, та негайно виїхали на місце події.
Правоохоронці попередньо з’ясували, що 34-річний керманич «ВАЗівки», здійснюючи поворот ліворуч, не надав переваги в русі та допустив зіткнення з іншою автівкою, унаслідок чого водійка «KIA» в’їхала у паркан. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Як з’ясувалось згодом, керманич «ВАЗівки» перебував у стані сп’яніння. Алкотестер зафіксував стан чоловіка – 2,15 проміле алкоголю в крові.
Відносно всіх водіїв поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані сп’яніння…) КУпАП та направили до суду.
Загалом же з початку року судом прийнято рішення про визнання 64 осіб винними у керуванні транспортними засобами у нетверезому стані та визначено покарання у вигляді штрафу з позбавленням відповідного права.
Новоград-Волинський районний відділ поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...