• Головна
  • Перший International Diia Summit Brave Ukraine: як війна пришвидшила цифровізацію України
МІНЦИФРА
21:00, 25 травня
Надійне джерело

Перший International Diia Summit Brave Ukraine: як війна пришвидшила цифровізацію України

МІНЦИФРА
Перший International Diia Summit Brave Ukraine: як війна пришвидшила цифровізацію України

24 травня у Давосі в межах Міжнародного економічного форуму відбувся перший International Diia Summit Brave Ukraine. Дата обрана не випадково — рівно три місяці Україна чинить героїчний спротив російській агресії.

За цей час Мінцифра змогла не тільки продовжити розробляти нові продукти, а ще й стати повноцінною бойовою одиницею на цифровому фронті.

На саміті ми вперше зібрали 12 міністрів цифрової трансформації ЄС, які обʼєдналися для допомоги Україні. Вони вже багато допомагали нам під час війни. Разом із ними ми ведемо цифровий фронт боротьби. Зараз як ніколи важлива підтримка для найшвидшого завершення війни.

Тому вже сьогодні ми формуємо бачення післявоєнного Уряду. Уряд має стати гнучким та мобільним, як ІТ-компанія. Щоб зміни для відновлення України можна було втілити швидко.

Україна переможе!

Дякуємо усім донорам та партнерам, які підтримують Мінцифру та уряд України в найскладніші часи та разом із нами зробили проведення можливим International Diia Summit Brave Ukraine: Українська конференція реформ, Швейцарська конфедерація, Фонд Східна Європа, платіжна система Visa, Представництво Європейського Союзу в Україні, Міжнародний та ібероамериканський фонд адміністративної та державної політики FIIAPP у рамках проєкту EU4DigitalUA: зміцнення інституційної спроможності, комунікація та захист даних».

Міністерство цифрової трансформації України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мінцифра #житомирщина #житомирська #область #допомога #війна #новини #інформація #підприємці #підприємства #армія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...