ПОЛІЦІЯ
09:00, 26 травня 2022 р.
Надійне джерело
Ємільчинські поліцейські викрили двох крадіїв
ПОЛІЦІЯ
За крадіжки, учинені в умовах воєнного стану, двом жителям Ємільчинської громади може загрожувати до 8 років ув’язнення. Нині тривають досудові розслідування.
24 травня до відділення поліції № 1 (смт Ємільчине) Новоград-Волинського РВ звернувся 36-річний житель місцевої громади із повідомленням про крадіжку мобільного телефону.
У результаті проведених заходів поліцейські встановили причетність до правопорушення 31-річного місцевого жителя. У скоєному чоловік зізнався. Викрадений мобільний правоохоронці у нього вилучили. У рамках кримінального провадження триває з’ясування всіх обставин.
Цього ж дня до поліції звернувсь 56-річний житель с. Підлубів із заявою про крадіжку з його домоволодіння. Чоловік розповів, що з двору викрали мотокосу.
Дільничні офіцери поліції встановили причетність до правопорушення 28-річного раніше судимого місцевого жителя. Молодик у вчиненні крадіжки зізнався та пояснив, що скористався відсутністю господаря. Викрадене у нього вилучили.
Нині в обох випадках тривають досудові розслідування, розпочаті за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Зважаючи, що протиправні дії були вчинені в умовах воєнного стану, причетним може загрожувати позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...