• Головна
  • Житомирські студенти успішно стажуються в Італії
12:45, 2 липня 2013 р.

Житомирські студенти успішно стажуються в Італії

В університетах Житомира успіно реалізовуються державні програми щодо навчання та стажування українських студентів, аспірантів та науковців за кордоном.

Так студенти гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету з 21 квітня по 21 червня цього року проходили стажування в Університеті міста Флоренція (Італія) за програмою Міністерства освіти і науки України.

Про це повідомляє сайт ЖДТУ.

Під час стажування студенти виконували магістерські роботи на теми: „Особливості застосування радіаційних технологій в медицині при різних екологічних умовах проживання”; „Особливості стандартів і норм радіаційного контролю харчової продукції країн Євросоюзу та України”; „Дослідження впливу розробки родовищ корисних копалин відкритим способом на стан навколишнього середовища” під подвійним керівництвом, один керівник від ЖДТУ, інший – професор Франко Мілано з Університету міста Флоренція.

Після закінчення стажування студенти успішно захистили свої магістерські роботи в ЖДТУ, а також отримали сертифікати та позитивні рецензії від професор Франко Мілано.

Нагадаємо, що днями міністр освіти і науки Дмитро Табачник підписав наказ «Щодо направлення на навчання та стажування у провідні закордонні вищі навчальні заклади».

Як повідомили у прес-службі міністерства, відповідно до наказу, затверджено списки студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників, які за рішеннями конкурсної комісії рекомендовані на навчання та проходження стажування у провідних вищих навчальних закладах за кордоном. Наказом передбачено керівникам вишів забезпечити відповідно до законодавства укладання договорів із закордонними вищими навчальними закладами щодо навчання у них студентів та аспірантів або стажування наукових і науково-педагогічних працівників.

У прес-службі МОН нагадали, що з квітня 2011 року, за ініціативи прем'єр-міністра Миколи Азарова, реалізується урядова бюджетна програма з навчання студентів та аспірантів, а також стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах і наукових установах світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...