
ПОЛІЦІЯ
21:00, 27 червня 2022 р.
Надійне джерело
Минулого тижня інспектори склали 39 протоколів за керування в стані алкогольного та наркотичного сп’янінь на Житомирщині
ПОЛІЦІЯ

За минулий тиждень інспектори патрульної поліції склали 39 протоколів за керування транспортними засобами в стані алкогольного та наркотичного сп’янінь.
Патрульні щодня виявляють чимало фактів порушення правил дорожнього руху та водіїв, які нехтують ними.
Читайте також: Знову незаконна порубка дерев на Житомирщині?
Серед водіїв, у яких патрульні виявили ознаки сп'яніння, були і такі, чий результат алкотестера перевищував норму в десятки разів.
Нагадуємо, що максимально допустимий рівень алкоголю в крові — 0,2 проміле. Понад 3 проміле алкоголю вважається фазою важкого сп'яніння, яка наближається до алкогольного отруєння.
Також значний відсоток водіїв щодо яких складені протоколи, перебували з ознаками наркотичного сп’яніння.
Водії, вкотре закликаємо — не керуйте транспортними засобами у стані сп'яніння!
Сідаючи за кермо напідпитку, ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й інших учасників дорожнього руху.
Патрульна поліція Житомирської області
Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
16:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
17:01, 5 грудня
1
09:01, 3 грудня
17:01, 5 грудня
1