
САД
12:18, 5 липня 2022 р.
Надійне джерело
На Житомирщині наносять розмітку на одній з найдовших в області «доріг життя»
САД

Підвищуємо безпеку руху на важливій дорожній артерії області, — САД Житомирщии
Розпочаті роботи з нанесення дорожньої розмітки на автомобільній дорозі міжнародного значення М-06 Київ - Чоп.
Для Житомирщини це одна з найдовших "доріг життя", відновлення та життєдіяльність якої знаходиться під прицілом дорожників і не лише.
Дорожньому маркуванню передували роботи з ліквідації дефектів дорожнього одягу, прибирання сміття та грунту поблизу бортового каменю.
Дорожня розмітка (горизонтальна та вертикальна) сприяє організації транспортного і пішохідного потоків, зменшенню кількості аварій та порушень ПДР.
«Адже наша мета – організація безпечного руху автотранспорту.
Дороожня розмітка призначена для передачі визначеної інформації всім учасникам дорожнього руху. Виникла на початку XX століття з появою асфальтованих та бетонованих доріг. Розмітка поділяється на групи та види.
Працюємо кожен на своєму фронті.
Будьте уважні в місцях проведення робіт!», – йдеться в повідомленні.
Служба автомобільних доріг у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада