
ПОЛІЦІЯ
09:00, 6 липня 2022 р.
Надійне джерело
Новоград-Волинські слідчі оголосили чоловіку про підозру у крадіжці деревини
ПОЛІЦІЯ

Поліцейські Новоград-Волинського районного відділу встановили причетність та днями оголосили про підозру у крадіжці деревини жителю Баранівської громади. Досудове розслідування триває.
У травні під час відпрацювання поблизу м. Баранівки патрульні зупинили автомобіль «Mercedes Benz», в якому перевозились колоди сосни.
За кермом перебував 35-річний місцевий житель. У документах, які надав водій, було встановлено низку невідповідностей. Відтак на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Новоград-Волинського райвідділу. Транспортний засіб із деревиною правоохоронці затримали.
За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) ККУ.
Відтак днями правоохоронці оголосили чоловікові про підозру у вчиненні вказаного правопорушення.
За чинним законодавством крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.
Новоград-Волинський районний відділ поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:05
Вчора
09:30
Вчора
18:54
17 травня
15:05
17 травня
Оголошення
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
live comments feed...