• 4 тур РОС-чемпіонату міста Житомира з футболу
14:47, 5 липня 2013 р.

4 тур РОС-чемпіонату міста Житомира з футболу

Відбулись матчі 4 туру РОС-чемпіонату міста Житомира.Головною інтригою та окрасою туру стала гра між лідерами чемпіонату командами СКМ «Беркут» та «Бараші-Житомир», який відбувся на стадіоні «Спартак». Матч активніше розпочали гравці міліцейського клубу і вже на 11 хв відкрили рахунок, м’яч забив Чорний Віктор. Однак ближче до середини тайму ситуація вирівнялась, пішла гра на зустрічних курсах, в якій з найкращого боку проявили себе воротарі обох команд, які неодноразово виручали свої команди в найскладніших ситуаціях. І в такій грі команді «Бараші-Житомир» вдалось зрівняти рахунок, відзначився Горобець Олександр. В другому таймі команди продовжили демонструвати високий рівень гри, який дуже подобався численним глядачам, які зібрались на стадіоні. Гра проходила в обопільних атаках, але більше все-таки пощастило беркутівцям, які зуміли забити переможний м’яч, відзначився Бабік Віталій. Окремо хочеться відзначити вболівальників команди СКМ «Беркут», які протягом матчу активно підтримували свою команду.

Нажаль, не обійшлось в даному турі без неприємних моментів. В матчі «РОС» - «Пулини» в складі команди «РОС» на поле вийшли дискваліфіковані гравці, тому Контрольно-дисциплінарний комітет, розглянувши протест команди «Пулини», постановив присвоїти команді «Пулини» перемогу з рахунком 3:0.

Результати матчів матчів 4 туру:

«РОС» – «Пулини» 0:3

«Ультра» – «Галант-ПакТрейд» 1:6 (0:2)

«Стелла-Олімпік»– «Стандарт» 2:0 (1:0)

СКМ «Беркут» – «Бараші-Житомир» 2:1 (1:1)

0

Матчі 4 туру відбудуться 09-11 липня. Центральною грою туру буде матч між командами «Бараші-Житомир» та «Профільтех», який відбудеться на стадіоні «Спартак». Тож запрошуємо любителів футболу відвідати ігри чемпіонату.

Докладнішу інформацію про хід чемпіонату дивіться на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua.