• Головна
  • На Житомирщині продовжують встановлювати дорожні вказівники заради безпеки
САД
17:39, 19 липня 2022 р.
Надійне джерело

На Житомирщині продовжують встановлювати дорожні вказівники заради безпеки

САД
На Житомирщині продовжують встановлювати дорожні вказівники заради безпеки

Дорожні вказівники встановлюємо заради безпеки.

Встановлено дорожні знаки на визначених ділянках автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин. Роботи проведені за дорученням Ради оборони Житомирщини.

Працівниками підрядних організацій, згідно зі схемою організації дорожнього руху, було встановлено попереджувальні дорожні знаки: 5.76 «Автоматична відеофіксація порушень ПДР», 5.49 «Початок населеного пункту», 5.50 «Кінець населеного пункту», 7.2.1 «Зона дії».

Водії, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, будьте уважні та обережні, адже від цього залежить ваше життя та здоров’я!

Нагадуємо, що у перші дні повномасштабного вторгнення росії, було прийняте рішення про демонтаж дорожніх вказівників. Здебільшого це стосувалось назв населених пунктів. Такий захід мав на меті дезорієнтувати ворога та не дати можливості незаконно просуватися дорогами України.

Задля збереження державних коштів звертаємось до всіх, хто долучився до демонтажних робіт та знає місцезнаходження дороговказів й ще не передав їх дорожникам – звертайтеся за телефоном: 0412-43-42-80 або 098 560 85 99.

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сад #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #будівництво #дороги #шляхи. ремонт #доріг #дорожні знаки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...