• Головна
  • 244 вимушених переселенці отримали роботу завдяки службі зайнятості на Житомирщині
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
18:30, 19 липня 2022 р.
Надійне джерело

244 вимушених переселенці отримали роботу завдяки службі зайнятості на Житомирщині

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
244 вимушених переселенці отримали роботу завдяки службі зайнятості на Житомирщині

На середину липня 2022 року до центрів зайнятості та філій Житомирської області звернулося 1208 внутрішньо переміщених осіб. Серед них найбільше з Донецької області (256 осіб), з м.Київ та Київської області (відповідно 207 та 192 особи), а також Луганської, Харківської й Херсонської (від 80 до 107 осіб).

970 переселенців стали на облік у філіях і міських центрах зайнятості області.

244 громадяни України, котрі вимушено змінили місце проживання через ведення бойових дій, з допомогою служби зайнятості вже влаштувались на роботу на Житомирщині. Вони заповнили актуальні вакансії на підприємствах різних сфер діяльності. Найбільше серед працевлаштованих в області переселенців швачок, продавців, водіїв, слюсарів, кухарів, комплектувальників проводів та підсобних працівників.

Найбільшу кількість переселенців працевлаштував Житомирський міський центр зайнятості – 95 осіб, Новоград-Волинський – 48 осіб та Андрушівська районна філія – 23 особи.

Серед вимушених переселенців, які оселилися на Житомирщині та звернулися до служби зайнятості у пошуках роботи, найбільше молоді (понад 40%) та людей середнього віку (30%). Що стосується рівня освіти, можна сказати, що третина має вищу освіту, чверть – професійно-технічну, інші – повну загальну середню. Жінок серед них удвічі більше, ніж чоловіків (813 і 395 відповідно).

Нагадаємо: відповідно до останніх законодавчих змін, на час дії воєнного стану внутрішньо переміщеним особам статус безробітного надається без застосування звичайних вимог. Можуть зареєструватися також внутрішньо переміщені особи, які не розірвали трудові відносини з роботодавцем. Вони можуть зробити це в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості заяву на ім'я роботодавця. У свою чергу центр зайнятості повідомить про це роботодавця, Пенсійний фонд та територіальний орган Державної податкової служби (будь-яким засобом комунікації). Датою звільнення в такому разі вважається наступний день після подання заяви.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

244 вимушених переселенці отримали роботу завдяки службі зайнятості на Житомирщині, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #житомирщина #житомирська #область #робота #вакансії #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини #служба зайнятості Житомирщини #робота у житомирі #вакансії у житомирі #робота на житомирщині
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...