• Головна
  • Стягнення 37,5 тисяч гривень збитків на користь держави: ДЕІ Поліського округу виграла судову справу
ДЕІ
12:42, 25 липня
Надійне джерело

Стягнення 37,5 тисяч гривень збитків на користь держави: ДЕІ Поліського округу виграла судову справу

ДЕІ
Стягнення 37,5 тисяч гривень збитків на користь держави: ДЕІ Поліського округу виграла судову справу

Порушення природоохоронного законодавства не має термінів!

Ще в 2018 році державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу було проведено планову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Союз - Граніт».

Під час перевірки встановлено, що даний суб’єкт господарювання здійснював свою діяльність без відповідного дозволу на спеціальне водокористування, за що керівника товариства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, який був ним сплачений.

Також товариству надано припис про усунення виявлених під час перевірки порушень, на який керівник товариства надав відповідь про наміри отримати дозвіл на спеціальне водокористування, а також виставлено претензію для добровільної сплати в сумі 37 тисяч 575 гривень. Проте, сплатити збитки суб’єкт господарювання не поспішав.

Інспекція, в свою чергу звернулась з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Союз-Граніт", щодо стягнення збитків завданих державі на вищезазначену суму в судовому порядку.

І от, нарешті в липні 2022 року Господарським судом Житомирської області прийнято рішення у задоволені позовних вимог Інспекції та зобов’язано стягнути з ТОВ «Союз-Граніт» 37 тисяч 575 гривень на користь держави.

У разі невиконання рішення суду, матеріали будуть передані до виконавчої служби, щодо стягнення їх в примусовому порядку.

Джерело: Державна екологічна інспекція Поліського округу

Стягнення 37,5 тисяч гривень збитків на користь держави: ДЕІ Поліського округу виграла судову справу, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#деі #житомирщина #житомирська #область #державна екологічна інспекція #деі поліського округу #новини #інформація #новини житомирщини #новини житомира
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...