
17:43, 8 липня 2013 р.
У Житомирі сьогодні святкували День родини
Пріоритетом у соціальному розвитку держави, утвердженні нових соціальних стандартів на сьогодні є соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича та акцентування Уряду України на питанні розвитку інституту сім’ї.
Основою соціального благополуччя суспільства є насамперед здорова, міцна й щаслива родина. З цією метою для об’єднання всіх родин України 8 липня святкується український День родини.
Це свято молоде і відзначається з 2012 року згідно з Указом Президента України №1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професіональних свят» від 30 грудня 2011 року.
Таке рішення є позитивним кроком до зміцнення інституту сім’ї, пропагування народжуваності та сприяння формуванню відповідального батьківства, утвердженню сімейних цінностей та важливості ролі сім’ї в українському суспільстві.
Сім’я є джерелом поваги, любові, солідарності та прихильності. Зміцнення родини у суспільстві – це розвиток країни.
За інформацією департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:25
1 листопада
14:00
1 листопада
11:05
1 листопада
17:03
30 жовтня
ТОП новини
Оголошення
08:13, 30 жовтня
08:10, Вчора
3
20:24, 26 жовтня
1
11:34, 1 листопада
08:10, Вчора
3
