• Головна
  • Оцінка діяльності ДПІ у м. Житомирі за ІV квартал 2010 року
12:00, 15 грудня 2010 р.

Оцінка діяльності ДПІ у м. Житомирі за ІV квартал 2010 року

З метою визначення громадської думки щодо якості роботи органів державної податкової служби, ступеня довіри до них з боку населення, а також основних чинників, що негативно впливають на авторитет цих органів, державною податковою інспекцією у м.Житомирі було проведено опитування громадської думки серед платників податків.Соціологічне опитування громадян у ІV кварталі 2010р. проводилося під час відвідування громадянами податкової інспекції, проведення семінарів для платників податків, спілкування з підприємцями в органах державної податкової служби, зустрічей з трудовими колективами підприємств шляхом анонімного анкетування. В опитуванні взяли участь 168 респондентів різної вікової категорії.
Результати опитування показали, що діяльність органів податкової служби щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків оцінено на високому рівні (73,5% опитаних оцінили її як дуже добру, 25,3% – як добру, і лише 1,2% оцінили діяльність органів ДПС задовільно). За виконання функціональних обов’язків більшість респондентів поставила податківцям оцінку “відмінно” (74,1% опитаних) та “добре” (25,3%).
У порівнянні з минулим роком, спостерігається позитивна тенденція зміни громадської думки стосовно діяльності податкової служби щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків.

ДПІ у м.Житомирі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...