СПОРТ
11:19, 8 серпня 2022 р.
Надійне джерело

СПОРТ

Повний комплект нагород здобули українці на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное у канадському Галіфаксі.

А представниця України вперше в історії стала чемпіонкою світу у каное-одиночці!

• Людмила Лузан, каное-одиночка,1000 метрів;
  • Людмила Лузан та Анастасія Четверікова, каное-двійка, 500 м;
  • Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін, байдарка-четвірка, 500м.

Дворазова призерка Олімпійських ігор-2020, Людмила Лузан, свою перемогу на чемпіонаті світу присвятила Батьківщині: «Я щаслива, що у мене є шанс представляти Україну, захищати честь держави на спортивних дистанціях так, як це роблять наші воїни на фронті. Ми разом доводимо, що наша країна - непереможна!»

Вітаємо медалістів і продовжуємо вболівати за нашу збірну на чемпіонаті світу — 7 серпня, у заключний день змагань, українці боротимуться за медалі ще у семи фіналах.

Джерело: Міністерство молоді та спорту України

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

#веслування #житомирщина #житомирська #область #здобутки #човни #новини #інформація #турнір #змагання #каное-двійка #каное #коноїстки