
ДТП/АВАРІЯ
17:50, 9 серпня 2022 р.
Надійне джерело
Поліція з’ясовує обставини ДТП за участі п’яти транспортних засобів на Житомирщині
ДТП/АВАРІЯ

Поліція з’ясовує обставини ДТП за участі п’яти транспортних засобів на Звягельщині.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці 9 серпня на 209 км автодороги Київ – Чоп, неподалік с. Броників Новоград-Волинського району.
Попередньо, водій автомобіля «Mercedes-Benz Sprinter», рухаючись у напрямку м. Житомира, застосував екстрене гальмування, відреагувавши на маневр водія мотоцикла «Musstang MT150-F», який почав перелаштовуватися з однієї смуги руху в іншу. У результаті водій мікроавтобуса «Renault Traffic», що рухався позаду, здійснив зіткнення з попереднім транспортним засобом. Потому відбулось «ланцюгове» зіткнення й інших автомобілів, що рухалися за ними: вантажівки «Volvo FH» з напівпричепом та автобуса «Volvo Irizar».
У результаті ДТП травми отримала 21-річна пасажирка автобуса «Volvo», жителька Черкащини. Їй надали медичну допомогу на місці події.
Нині триває встановлення всіх причин та обставин події.
Водночас поліція нагадує водіям: обирайте таку швидкість руху та безпечну дистанцію, щоб мати змогу постійно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на зміну дорожньої ситуації.
Джерело: Поліція Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мережа «Аврора» у 2025 році сплатила до бюджету громад у Житомирській області понад 19,3 млн грн податків
Новини компаній
15:00
6 березня
12:20
5 березня
ТОП новини
Оголошення
08:32, 24 лютого
13:22, 1 березня
1