• Головна
  • На Житомирщині діє проект «Нове життя»
17:30, 10 липня 2013 р.

На Житомирщині діє проект «Нове життя»

У Житомирському обласному перинатальному центрі можна наочно пересвідчитись, як виконуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, що стосуються охорони здоров'я. Тут апробуються унікальні апарати, частина з яких є лише в двох екземплярах в Україні. Сюди приїздять народжувати з усієї держави. Про це повідомляє сайт "Мій Житомир". 

Сьогодні відбулось засідання Опікунської ради при Центрі з приводу підведення підсумків першого року роботи ОКУ «Житомирський обласний перинатальний центр».

Після засідання відбулось ознайомлення членів опікунської ради та гостей з досягненнями Центру, презентація комплексного сімейного проекту "Дарунок Лелеки" та прес-конференція на тему «Досягнення першого року роботи Житомирського обласного перинатального центру».

У заходах взяли участь головний лікар ОКУ «Житомирський обласний перинатальний центр» Юрій Вайсберг, заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Долгих, 1-й заступник голови облради Володимир Арешонков, голова опікунської ради Центру, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Раїса Гула, член опікунської ради, директор Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА Ірина Басова, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Сергій Кобилінський.

Як повідомили учасники прес-конференції, в Житомирському обласному перинатальному центрі успішно реалізовується національний проект «Нове життя». У рамках проекту в центрі реалізується практика співфінансування закуплення новітнього обладнання, створення умов для допомоги матері і виходжування новонароджених.

Як зазначив головний лікар Юрій Вайсберг, Центр отримав 18 млн. грн., з яких 4,5 млн. грн. – це державні кошти, 12 млн. – кошти проекту «Нове життя», 2 млн. – кошти благодійного фонду Віктора Пінчука.

Завдяки підтримці держави, обласної влади, центр сьогодні має унікальне обладнання, що дає змогу допомогти новонародженим і мамам навіть в дуже складних випадках.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...