• Головна
  • Розпочалося розширене засідання колегії прокуратури Житомирської області
17:07, 10 липня 2013 р.

Розпочалося розширене засідання колегії прокуратури Житомирської області

Сьогодні, 10 липня 2013 року, розпочалося розширене засідання колегії прокуратури області, на якому буде підбито підсумки роботи органів прокуратури за 6 місяців поточного року.

Відкриваючи роботу колегії, прокурор області Ігор Проценко зазначив: «У першому півріччі органи прокуратури працювали у нових умовах упровадження вимог Кримінального процесуального кодексу, а тому перші підсумки роботи мають важливе значення не лише для прокуратури, а й для усієї правоохоронної системи».

За його словами, щоденне застосування Кодексу вказувало на необхідність удосконалення та вжиття системних заходів з підвищення ефективності діяльності. У звязку з цим кожне проблемне питання застосування процесуального законодавства обговорювалося на оперативних нарадах, у тому числі і за участю керівників органів виконавчої влади, правоохоронних та судових органів.

«Здійснена робота принесла позитивні результати, - констатував Ігор Проценко. - Серед них – гуманізація у застосуванні запобіжних заходів та надання переваги таким з них, як особисте зобов’язання і домашній арешт, зменшення (на чверть порівняно з 1 півріччям минулого року) кількості осіб, які утримуються під вартою, активне запровадження інституту угод».

У роботі колегії беруть участь начальник головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави у суді Генеральної прокуратури України Олег Кучер, керівники правоохоронних органів, прокурори міст, районів та прирівняні до них прокурори.

Детальніше про роботу колегії – по її закінченні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...