• Головна
  • У Житомирі безробітних навчають навичкам життєстійкості в період війни
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
17:40, 19 серпня 2022 р.
Надійне джерело

У Житомирі безробітних навчають навичкам життєстійкості в період війни

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
У Житомирі безробітних навчають навичкам життєстійкості в період війни

У Житомирський міський центр зайнятості для безробітних проводять підтримуючі тренінги. Один з таких на тему «Розвиток емоційної зрілості та життєстійкості в умовах війни» днями провів практичний психолог, експерт із емоційного навчання Григорій Хмельницький.

Психолог стверджує, що усвідомлення людиною власних ресурсів як «точок опори» розширює поле діяльності та дає їй можливість реалізувати нові життєві цілі. Тому на занятті учасники наповнювались позитивними емоціями, поглиблювали навички з самодіагностики проживання складних життєвих ситуацій, пошуку нових сенсів в умовах невизначеного майбутнього, формування позитивного мислення та перетворення.

Безробітні виконували вправи на групову взаємодію: з одного боку, це необхідно для розвитку взаємопідтримки, з іншого – для набуття впевненості у собі й зняття психоемоційного напруження. По-особливому сприйняли учасники тренінгу вправи «Вдячність» і «Слова сили», де їм потрібно було визначити ключові слова-ресурси: перемога, любов, незламність, турбота і підтримка, сім’я та віра.

Такі заняття мотивують клієнтів служби зайнятості зрозуміти цінність нового досвіду, вибудувати внутрішню стійкість і навчитися відчувати надію у такий непростий час.

Маєте запитання щодо отримання послуг служби зайнятості на Житомирщині – пишіть на телеграм-канал https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Пропонуємо також ознайомитися з усіма актуальними пропозиціями роботи на сайті служби зайнятості: https://cutt.ly/4Dz4cVI.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Житомирська обласна служба зайнятості

У Житомирі безробітних навчають навичкам життєстійкості в період війни, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #житомирщина #житомирська #область #робота #вакансії #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини #служба зайнятості Житомирщини #робота у житомирі #вакансії у житомирі #робота на житомирщині
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...