• Головна
  • 93 молодих людей стали випускниками «Школи місцевого самоврядування»
13:00, 16 грудня 2010 р.

93 молодих людей стали випускниками «Школи місцевого самоврядування»

15 грудня в сесійній залі Житомирської міської ради відбулося вручення сертифікатів учням Муніципальної освітньої програми для молоді «Школа місцевого самоврядування». Випускниками цьогорічного курсу стали 93 молодих людей – представників майже усіх вищих навчальних закладів міста Житомира.

Міський голова Володимир Дебой вручив випускникам сертифікати про успішне закінчення «Школи місцевого самоврядування» та побажав молоді гарного працевлаштування.

«Я гордий і радий з того, що у Житомирі є Школа місцевого самоврядування. Сподіваюся на подальшу конструктивну співпрацю, з огляду на те, що ви є безпосереднім кадровим резервом органів місцевого самоврядування. Хочу, щоб навчання у школі зіграло непересічну роль у вашому подальшому життя та працевлаштуванні», - зазначив В.Дебой.

Школа місцевого самоврядування» - це постійнодіючий освітній курс, спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради.
Засновниками Школи є Житомирське міське об’єднання «Дирекція молодіжних програм» та Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради  
 

 
 
93 молодих людей стали випускниками «Школи місцевого самоврядування», фото-1
93 молодих людей стали випускниками «Школи місцевого самоврядування», фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...