• Головна
  • У Поліському національному університеті з’явилася лабораторія музеєзнавства
ПОЛІСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
14:00, 31 серпня 2022 р.
Надійне джерело

У Поліському національному університеті з’явилася лабораторія музеєзнавства

ПОЛІСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
У Поліському національному університеті з’явилася лабораторія музеєзнавства

«Мистецьке Полісся» – саме таку назву має лабораторія музеєзнавства, яку нещодавно відкрили у Поліському національному університеті. Там зібрані предмети побуту і традиційні елементи обрядовості, які використовували поліщуки у ХІХ століття.

В облаштованому приміщенні проходитимуть заняття та проводитимуть освітні проєкти, екскурсії і майстер-класи для відвідувачів.

Основна мета створення такої лабораторії на базі кафедри економіки, підприємництва та туризму – покращення навчального процесу, наочної презентації різноманітних експонатів, можливість на практиці спробувати організувати та провести екскурсію студентам, які здобувають освіту за спеціальностями «Туризм» і «Музеєзнавство», ознайомитись з концепцією складання екскурсій, виготовлення авторських сувенірів.

Все це сприятиме розвитку методики організації та проведення сучасних просвітницьких, навчальних, рекреаційних занять з різновіковою аудиторією у просторі музею та навколомузейному просторі закладу вищої освіти.

У перспективі планується проведення екскурсій та майстер-класів за попереднім узгодженням. На відвідувачів чекають писанкарство, ткання на верстаті, вироби з льону та конопель, ін. Крім цього, в лабораторії є фотозони та інтерактивні експонати. Родзинка – «Колесо туризму», покрутивши яке, екскурсійна група може взяти участь у розіграші мандрівки до туристичної дестинації партнерів «Мистецького Полісся».

Відзначимо, що лабораторія музейної справи виникла за ініціативи стейкхолдера спеціальності «Туризм» Анни Івченко – керівника обласної мистецько-культурної спілки народних майстрів «Мистецьке Полісся», а також при підтримці й сприянні ректора Поліського національного університету Олега Скидана.

Пресслужба Поліського національного університету

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліський національний університет #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...