• Головна
  • Допомога онкохворим дітям Житомирщини - справа небайдужих
фото і відео
10:19, 12 липня 2013 р.

Допомога онкохворим дітям Житомирщини - справа небайдужих

фото і відео

Вчора, 11 липня відбулася прес-конференція з нагоди звіту за І півріччя 2013 року збору та використанню коштів для онкохворих дітей Житомирщини. У президії були організатори та ініціатори масштабних заходів по збору коштів для онкохорих діток у Житомирі та області: голова БО “Фонд допомоги онкохворим дітям “Разом до життя”” Людмила Свобода; архієпископ Житомирський та Новоград-Волинський Никодим; організатори благодійного світського рауту “Подих” Катерина Синьова та Олена Козловець (до речі, остання предстаник студії Ц-ТВ), керуюча філією АТ “УкрЕксімБанк” Світлана Савчук та голова оргкомітету благодійного телемарафону “Разом за життя” Іван Мартинчук. Місцем проведення було обрано ресторан «Стара Губернія»(це вже не вперше заклад підтримує подібні заходи).

За І півріччя 2013 року волонтерами, благодійниками та небайдужими представниками громади міста та області було проведено ряд заходів, спрямованих на збір коштів для надання адресної допомоги пацієнтам онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої лікарні: телемарафон «Разом за життя», благодійний захід та аукціон «Подих», співпраця з Всеукраїнськими та міжнародними благодійними фондами. Сюди також варто віднести активну роботу волонтерів, скриньки, пожертви небайдужих, а також ініціативність церкви (захід “Різдвяна колядка”).

DSCN4138

 

DSCN4139

 Так 4 березня 2013 року у приміщенні Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги був проведений телемарафон «Разом за життя», в рамках якого було зібрано 419 306 грн 11 коп. Всі небайдужі люди зібрали ці гроші, аби подарувати дітям шанс на життя. Світла армія марафону «Разом за життя» щодня збільшується і тим самим Житомирщина завдяки своїй небайдужості і згуртованості впевнено може бути прикладом для інших регіонів.

Ще одним важливим кроком на шляху допомоги онкохворим дітям став благодійний захід “Подих”, який пройшов 14 червня в ресторані “Стара Губернія”. Вперше в Житомирі, організатори запропонували нову форму проведення подібного заходу — світський раут. Перший світський раут був організований як аукціон, і всі виручені кошти від проданих лотів зараховані на рахунок обласного благодійного фонду з допомоги онкохворим дітям Житомирського регіону “Разом до життя”. В ході проведення благодійного вечора, вдалося зібрати 127 404 грн. Навіть після закінчення заходу фінансова допомога продовжувала надходити. На сьогодні сума складає 137 404 грн. Організатори ж впевнені, що проведення подібного заходу заклало основу доброї традиції допомоги дітям.

DSCN4145

 

DSCN4148

 За останні півроку 14 дітей з онкозахворюваннями отримали допомогу. Зокрема, волонтерами фонду було зібрано 40 тис.євро на лікування Ніни Дідик в Італії. Також 97 тис.дол. Було закумульовано та направлено на операцію по трансплантації печінки для Колі Кубинця у Мінську, республіка Білорусь.

Також цього року благодійна організація “Разом до життя” отримала прпопозицію від компанії Samsung взяти участь у Всеукраїнській акції Samsung — надія дітей. Під час акції було зібрано 337 376 грн. За ці кошти замовлено новий, сучасний апарат УЗД для Відділення онкогематології.

Слід зазначити, що організація співпрацює не лише зі Всеукраїнськими благодійними фондами, але й міжнародними, як наприклад фонд Німеччини “Ein Herz fur Kinder”.

Також волонтери ведуть постійну роботу на сайтах та в соцмережах для залучення адресної допомоги конкретним дітям онкогематологічного відділення. З зібраних під час Благодійного марафону грошей допомога була надана чотирьом діткам: Альоні Кондрук — 4748 грн 68 коп; Роману Новаку — 1281 грн; Саші Петренку — 6305 грн 43 коп; Назарїю Шестову — 6000 грн. Також було здійснено закупівлю препаратів для потреб відділення — 12210 грн 46 коп.

Загалом було проведено великий обсяг роботи та прикладено немало зусиль, аби дитячі бажання бути здоровими, наблизились до заповітного здійснення. Заходи по збору коштів також яскраво продемонстрували, що у Житомирі є небайдужі люди. І це приємно усвідомлювати, адже рятувати чужі життя — це лікувати свої душі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...