• Головна
  • На Житомирщині більше сотні вакансій для педагогів
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
16:30, 1 вересня 2022 р.
Надійне джерело

На Житомирщині більше сотні вакансій для педагогів

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
На Житомирщині більше сотні вакансій для педагогів

Нині у службі зайнятості Житомирщини зареєстровано 102 пропозиції роботи для педагогічних працівників у 63 навчальних закладах області.

Загальноосвітні школи, ліцеї та гімназії потребують в основному вчителів початкових класів, вчителів-предметників для середньої школи та асистентів вчителів, ще є вакансії для заступника директора з виховної роботи і вчителя-організатора.

Також дошкільний заклад у Житомирі запрошує на роботу вчителя-логопеда, а інклюзивно-ресурсні центри – вчителів-реабілітологів.

Заробітна плата у вакансіях – від мінімальної до 10 000 грн.

Одне із головних завдань педагогів - бути наставником і помічником, захисником і другом, покликаним допомогти дитині не лише набути знання, оволодіти вміннями й навичками, але й адаптуватися у світі, розкрити і проявити свої здібності, відчути себе самостійною творчою особистістю.

У заявлених вимогах до майбутніх працівників – забезпечення умов для засвоєння учнями навчальних програм на рівні обов’язкових державних вимог, використання при цьому різноманітних прийомів, методів й засобів навчання.

За більш детальною інформацією можна звертатись до підрозділів служби зайнятості за телефонами "гарячих" ліній (контакти: https://cutt.ly/VAdXKS).

Пропонуємо також ознайомитися з усіма актуальними пропозиціями роботи на сайті служби зайнятості: https://cutt.ly/4Dz4cVI.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

На Житомирщині більше сотні вакансій для педагогів, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #житомирщина #житомирська #область #робота #вакансії #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини #служба зайнятості Житомирщини #робота у житомирі #вакансії у житомирі #робота на житомирщині
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...