• Головна
  • Коростенський щебзавод змінив керівника і працює в звичайному режимі
16:00, 12 липня 2013 р.

Коростенський щебзавод змінив керівника і працює в звичайному режимі

Новопризначений Голова Правління ВАТ “Коростенський щебзавод” Сергій Олександрович Шатковський розпочав перший день на роботі. Діяльність заводу протікає у звичному  робочому режимі. Про це повідомляє "Мій Житомир". 

Разом з тим на щебзаводі  на вимогу акціонерів проводиться ревізія і вже виявлені факти зловживань службовим становищем колишніми посадовими особами, які розкрали десятки мільйонів гривень коштів підприємства.

“Кожна вкрадена копійка буде повернена на завод законними шляхами. Проте звільнені члени правління не зацікавлені у стабілізації роботи підприємства, вони підбурюють працівників і влаштовують провокації, таким чином намагаючись розхитати роботу заводу”, - зауважив Сергій Шатковський.

У той час як команда Шатковського відновлює роботу щебзаводу, його опоненти спекулюють довірою людей для організації псевдоопору так званого рейдерського захоплення і викривлена інформація попадає в ЗМІ.

“Ці люди не хочуть бачити щебзавод успішним підприємством, яке створює робочі місця, вчасно сплачує зарплату. Ми, у свою чергу, розробили бізнес-проект поліпшення економічного стану підприємства і маємо намір значно підвищити зарплату робітникам. На території заводу знаходяться винятково державна служба охорони і працівники міліції для забезпечення громадського правопорядку і уникнення провокацій”, - наголосив Голова Правління ВАТ “Коростенський щебзавод” Сергій Шатковський.

Як раніше повідомлялось у засобах масової інформації,  Житомирською обласною прокуратурою розслідується кримінальна справа по розкраданню коштів та майна на Коростенському щебзаводі його посадовими особами у великих розмірах.

 За період їх «господарської діяльності» були виведені майже всі активи Коростенського щебзаводу на підконтрольні структури Біжана Ю.Т. , також в травні 2013 року борг в 15 млн. грн. яка рахувалась по обліку ПрАТ «ТК «Коростенський щебзавод» перед  ВАТ «Коростенський щебзавод»  була також перекладена на фірми із ознаками фіктивності, тобто фактично були  вкрадені обігові кошти на підприємстві даними незаконними оборудками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...