ПОЛІЦІЯ
09:00, 16 вересня 2022 р.
Надійне джерело
На Житомирщині поліцейські викрили чоловіка у крадіжці з будинку односельців
ПОЛІЦІЯ
Правоохоронці відділення поліції №2 Житомирського РУП оперативно встановили причетність 39-річного чоловіка до крадіжки грошей та електроінструментів з сусідського помешкання. Чоловік потрапив у будинок, скориставшись тим, що власники, займаючись справами на прибудинковій території, залишили двері у будинку відчиненими. Нині слідчі встановлюють усі обставини події в рамках відкритого кримінального провадження.
14 вересня до Попільнянського відділення поліції звернулась 50-річна жителька селища Корнина із повідомленням про крадіжку. Жінка розповіла, що з її будинку зникли гроші, банківські картки та електроінструмент, який знаходився в одній з кімнат. Крадіжку потерпіла виявила лише після повідомлення у банківському додатку про розрахунок її карткою в одному з місцевих магазинів.
На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №2 Житомирського РУП. Правоохоронці провели низку розшукових заходів, проаналізували записи камер відеонагляду у торговельних закладах селища та встановили причетного до протиправного діяння. Ним виявився 39-річний сусід потерпілої, який вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.
Чоловік визнав свою провину у вчиненому. Він розповів правоохоронцям, що напередодні у побутових справах зайшов до сусідів. Двері будинку були відчинені, а господарі, вочевидь, перебували на прибудинковій території. У одній з кімнат непроханий гість побачив шуруповерт, гроші та банківські картки, на яких був записаний код доступу. Тож, виходячи, прихопив усе це із собою.
Електроінструмент він одразу ж продав односельцям, а банківськими картками розраховувався у місцевих торговельних закладах.
Правоохоронці вилучили викрадене майно та відкрили кримінальне провадження. Попередня кваліфікація діяння – ч.4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Відповідно до чинного законодавства, таємне викрадення майна, учинене в умовах воєнного чи надзвичайного стану карається позбавленням волі від 5 до 8 років.
Поліцейські закликають громадян не залишати свої помешкання без нагляду! Виходячи навіть ненадовго, надійно зачиняйте двері. Не залишайте цінні речі у коридорах та приміщеннях, до яких можуть мати безперешкодний доступ сторонні особи навіть у разі вашого перебування у будинку! Найпростіші заходи перестороги можуть вберегти ваше майно від зловмисників!
Житомирське районне управління поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...