• Головна
  • Заяви Житомирської «Свободи» суперечать партійній лінії
ексклюзив
10:10, 15 липня 2013 р.

Заяви Житомирської «Свободи» суперечать партійній лінії

ексклюзив

Голова Житомирської міської організації ВО «Свобода» В.Брокарєв повідомив, що УПА та поліцаї на службі в німців різали поляків.

Такий відеоролик завантажив 11 липня до мережі YouTube користувач Al’ka Zielinska.

«Зібрались з приводу подій, які відбувались в 43-44 роках, коли відбувалась так називаєма польська різня. Були випадки, коли Українська повстанська армія або поліцаї винищували поляків», - повідомляє свободівець.

Нагадаємо, що раніше верхня палата польського парламенту – сенат – прийняла рішення вважати волинські події «етнічними чистками з ознаками геноциду». 12 липня цю постанову мала прийняти нижня палата парламенту Польщі – сейм.

Однак Брокарєв вже днем раніше звинуватив сейм в прийнятті цього питання.

«Польський сейм прийняв рішення з приводу того, щоб це було як геноцид польського народу», - стверджує націоналіст.

Інакше, як політичним невіглаством це не назвеш, бо і 12 липня польський сейм не визнав волинську трагедію актом геноциду проти польського народу, а залишив в силі формулювання сенату.

За повідомленням прес-служби ВО «Свобода», народний депутат Анатолій Вітів дещо по іншому оцінює ці події. Зокрема він наголосив, що україно-польський конфлікт 1943 року на Волині був розв'язаний польською стороною, що не хотіла визнавати за українцями права бути господарем у власній хаті.

"Лише всенародний опір польським окупантам дозволив Волині уникнути трагічної долі Холмщини, Надсяння і Підляшшя, де українці були знищені та вигнані зі своїх етнічних земель. Завдяки активним діям воїнів УПА вдалося захистити від спалення польськими військовими загонами сотень волинських сіл, а волиняни уникли долі українців, які стали жертвами операції «Вісла», - вважає Вітів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...