
БЕЗПЕЧНЕ МІСТО
12:30, 20 вересня 2022 р.
Надійне джерело
Поводьте себе добре! В центрі Житомира стало ще більше камер відеоспостереження, — ФОТО
БЕЗПЕЧНЕ МІСТО

Працівниками КП "Міський інформаційний центр" ЖМР завершені роботи по налаштуванню та підключенню до міської системи відеоспостереження "Безпечне місто", та до міської оптоволоконної мережі відеоспостереження, десяти камер відеоспостереження, що встановлені згідно проекту, на об'єкті "Реконструкції території благоустрою Нового бульвару в м.Житомирі".
Джерело: КП «Міський інформаційний центр»
Житомирської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
09:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня