
МУЗЕЙ
17:00, 20 вересня 2022 р.
Надійне джерело
Природнича музеологія як форма виховання любові до природи! Житомирські студенти відвідали краєзнавчий музей
МУЗЕЙ

Cтуденти природничого факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка разом з професором кафедри зоології, біологічного моніторингу та охорони природи Ларисою Шевчук, завідувачем цієї ж кафедри Олесею Павлюченко та доцентом кафедри Дмитром Вискушенком відвідали Житомирський обласний краєзнавчий музей, який має цікаву історію і є одним із найстаріших в Україні.
Визначальним також є те, що традиційно знайомив студентів з експозицією випускник природничого факультету нашого університету, закоханий у свою справу, відомий природодослідник, таксодерміст, не байдужий до природи свого краю Петро Печенюк.
Відвідування студентами музею вже стало традиційним. Цього разу здобувачі освіти ознайомились з експозицією часів панування динозаврів на нашій планеті. Родзинкою експозиції, безумовно, є скелет динозавра, що вперше представлений до уваги відвідувачів.
Також великий інтерес викликали картини із зображенням природи того періоду, що загалом дає можливість уявити розвиток життя на Землі. З інтересом здобувачі освіти вивчали й інші матеріали експозиції, зокрема, зуби стародавніх акул, відбитки вимерлих рослин, молюсків. Цікаво, що багато з таких знахідок зроблено на території Житомирщини, що спонукає активно досліджувати наш край.
Джерело: Природничий факультет ЖДУ імені Івана Франка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мережа «Аврора» у 2025 році сплатила до бюджету громад у Житомирській області понад 19,3 млн грн податків
Новини компаній
15:00
Вчора
12:20
5 березня
17:40
3 березня
ТОП новини
Оголошення
14:40, 3 березня
13:27, 1 березня
11:37, 27 лютого
18:55, 2 березня