• Головна
  • Олександр Порхун розповів про соціальні гарантії для учасників бойових дій та їхніх родин
УБД
07:30, 26 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Олександр Порхун розповів про соціальні гарантії для учасників бойових дій та їхніх родин

УБД
Олександр Порхун розповів про соціальні гарантії для учасників бойових дій та їхніх родин

Перший заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун розповів про соціальні гарантії, якими можуть скористатися учасники бойових дій і члени їхніх родин, а також сім’ї полеглих Захисників і Захисниць.

«Найактуальніші зараз соціальні гарантії підтримуються державою. Це – пільги на житлово-комунальні послуги, пільгове безкоштовне перевезення, пільга на здобуття вищої освіти або переосвіти учасникам бойових дій та їхнім дітям, дітям загиблих Воїнів. Також хочу зазначити, що у 2021 році Урядом було схвалено, що психологічна реабілітація розповсюджується не тільки на ветеранів, а й на членів їхніх родин, сімей загиблих Захисників і Захисниць України», – нагадав Олександр Порхун.

Крім цього, перший заступник міністра зазначив, що з 1 січня 2023 року передбачена одноразова грошова допомога особам, які мають особливі заслуги перед Україною. Це – Захисники і Захисниці, які брали безпосередню участь в АТО, ООС, у заходах по обороні України у зв’язку з військовою агресією росії проти України і яким присвоєно звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка», або яких нагороджено орденом Богдана Хмельницького трьох ступенів, орденом «За мужність» трьох ступенів чи орденом княгині Ольги трьох ступенів, а також членам сімей загиблих (померлих) громадян з числа таких осіб.

«Вони можуть претендувати на одноразову виплату від держави, а з 1 січня 2023 року отримувати щомісячну надбавку. Також було змінено перерахунок пенсій цим категоріям», – зазначив Олександр Порхун.

При цьому перший заступник міністра зазначив, що наразі Мінветеранів спільно з іншими відомствами працює над комплексним оглядом усіх соціальних гарантій, які сьогодні держава надає учасникам бойових дій та членам їхніх родин, щоб актуалізувати їх відповідно до вимог сучасних Захисників і Захисниць.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України

Олександр Порхун розповів про соціальні гарантії для учасників бойових дій та їхніх родин, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#убд #учасники бойових дій #новини житомира #новини житомирщини #допомога #пригоди #події #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...