
ВЛАДА
21:00, 17 жовтня 2022 р.
Надійне джерело
Фонд соціального страхування припинить існувати з 1 січня 2023 року: прийнято закон
ВЛАДА

Фонд соціального страхування припинить існувати з 1 січня 2023 року: прийнято закон.
Функції соціального страхування будуть передані до Пенсійного фонду.
Наразі на підписі у Президента Володимира Зеленського знаходиться закон, за яким Фонд соціального страхування припинить існувати з 1 січня 2023 року.
Йдеться про ухвалений Верховною Радою в цілому законопроект 3663 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
З дня набрання чинності новим Законом платники страхових внесків, платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та отримувачі виплат (матеріального забезпечення) є такими, що зареєстровані (взяті на облік) Пенсійним фондом України. Їх перереєстрація не здійснюється.
Джерело: Верховна Рада України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:54
17 травня
15:05
17 травня
18:55
15 травня
15:46
15 травня
Оголошення
13:38, 9 травня
13:38, 9 травня
live comments feed...