• Головна
  • Сергій Рижук отримав подяку за розширення можливостей реалізації права громадян на гідну працю
15:58, 17 липня 2013 р.

Сергій Рижук отримав подяку за розширення можливостей реалізації права громадян на гідну працю

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук отримав подяку від підприємця за розширення можливостей реалізації права громадян на гідну працю

Одним із пріоритетних соціальних прав, закріплених у Конституції України, є право громадян на працю. Президент України Віктор Янукович як гарант додержання Основного закону держави зауважує: «Праця людини – найбільша цінність держави, рушійна сила її поступу. Тому одним із найголовніших завдань влади є створення сприятливих умов для реалізації права кожного на працю та гідну її оплату».

За статистичними даними, середньомісячна заробітна плата штатних працівників Житомирської області за 2012 рік становила 2 тис. 369 грн, і зросла порівняно з минулорічними показниками на 14%. Розмір же реальної заробітної плати збільшився на 15%. При цьому було створено 26,8 тисяч нових робочих місць. Разом із тим, впровадження інвестиційних проектів територій пріоритетного розвитку минулоріч забезпечило надходження від реалізації продукції підприємств у розмірі 443 млн. грн., завдяки чому створено 32 нових робочих місця.

Цього року набув чинності новий Закон України «Про зайнятість населення». Глава держави висловлює переконання, що використання запроваджених інструментів забезпечить розвиток економіки, створення робочих місць і подальше підвищення соціальних стандартів.

На Житомирщині, відповідно до рішення Ради регіонів від 25 грудня 2012 року та статті 18 Закону України «Про зайнятість населення», затверджена та діє обласна програма зайнятості населення на період до 2017 року. У результаті виконання Програми та реалізації послідовної державної економічної і соціальної політики очікується, що в 2017 році чисельність зайнятих економічною діяльністю осіб віком 15-70 років збільшиться до 553,5 тис. осіб, рівень безробіття осіб цієї вікової групи знизиться до 7,8 %.

Таким чином, задекларовані у Конституції України та чинних нормативно-правових актах права громадян дієво впроваджені керівництвом області у життя. У цьому, виконуючи професійні обов’язки, переконався директор компанії «Біосексхім» Юрій Якубцов. Підприємець висловлює подяку голові облдержадміністрації Сергію Рижуку за розширення можливостей реалізації права жителів області на гідну працю та вжиття заходів щодо підвищення доходів громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...