
ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ
11:26, 19 жовтня 2022 р.
Надійне джерело
ЖМР: Віялових відключень електроенергії в Житомирі не буде. Будуть технічні і нетривалі
ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

Віялових відключень електроенергії не буде. Будуть технічні і нетривалі. Про таке повідомляють енергетики. Це пов’язано із навантаженнями на трансформаторні підстанції, інформують в Житомирській міській раді.
Коли напруга критично зростає, трансформатор вимикається. Як тільки пікове навантаження зникає, електроенергію знову вмикають. Якщо ж не користуватися таким «запобіжником», є великий ризик того, що трансформатор вийде з ладу. Тоді цілі райони міста можуть лишитися без електроенергії, кажуть енергетики.
Зранку вже довелося відключити частину Крошні, верхньої Польової, центр та Довженка. Відключення триватиме до 1-2 годин.
Громадо! Такі відключення пов’язані у першу чергу з вмиканням у мережу великої кількості побутових приладів!
Тому просимо! Економити і свідомо ставитися до ситуації! Кожен кіловат на рахунку! Давайте бути взаємоввічливими!
Джерело: Житомирська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
16:10
16 грудня
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
Оголошення
15:17, 9 грудня
12:27, Вчора
16:58, 5 грудня
3
20:33, 7 грудня
4