
ПОЛІЦІЯ
09:00, 25 жовтня 2022 р.
Надійне джерело
Водій Kia, ймовірно, був напідпитку: На Чуднівській в Житомирі трапилася ДТП
ПОЛІЦІЯ

Нетверезий водій — загроза для життя та здоров'я всіх учасників дорожнього руху!
У суботу, близько 16-ї години, патрульні отримали повідомлення, що на вулиці Чуднівській сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих за участю автомобіля Kia.
Як встановили поліцейські, водій легковика не врахував дорожньої обстановки, не впорався з керуванням та наїхав на дерево.
Під час спілкування з останнім інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння.
Чоловік погодився пройти освідування на визначення стану сп'яніння за допомогою приладу Драгер на місці.
Коли ж водій транспортного засобу пройшов освідування на стан сп'яніння, стрілки Драгера показали вгору.
А це означає, що рівень алкоголю в організмі чоловіка перевищував 5 проміле.
Патрульні відсторонили 29-річного водія від керування транспортним засобом та склали на нього адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що стало причиною ДТП) та ч. 1 ст. 130 (Керування ТЗ в стані сп’яніння) КУпАП.
За минулий тиждень охоронці порядку виявили 50 водіїв, що керували транспортними засобами з ознаками алкогольного або наркотичного сп’яніння.
На всіх кермувальників патрульні склали адміністративні протоколи за статтею 130 КУпАП, а матеріали передали до суду, який буде приймати рішення.
Нагадуємо, що відповідальність передбачена ст. 130 (Керування транспортним засобом в стінні сп’яніння) КУпАП тягне за собою:
за ч. 1 — штраф 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік;
за ч. 2 — штраф 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
за ч. 3 — штраф 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.
Водії, вкотре закликаємо — не керуйте транспортними засобами у стані сп'яніння!
Джерело: Патрульна поліція Житомирської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
Оголошення
05:57, Вчора
09:10, 28 листопада
16:33, 28 листопада
22:07, 26 листопада
1