![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:21, 10 листопада 2022 р.
Надійне джерело
Досвід Житомирщини – у Всеукраїнській збірці кращих практик
![Досвід Житомирщини – у Всеукраїнській збірці кращих практик Досвід Житомирщини – у Всеукраїнській збірці кращих практик](/dist-assets/images/cap.jpg)
Представлено нове видання «Кращі практики. Підтримка малого та середнього підприємництва в громадах під час пандемії COVID-19 (травень 2021 – лютий 2022)», куди увійшли 12 кращих практик з десяти громад – цікаві нестандартні ідеї підтримки малого та середнього бізнесу.
Як повідомили в АМУ, до збірки потрапили ініціативи Новоград-Волинської міської ради «Кава з мером», навчальні поїздки для представників МСП, Інвестиційний паспорт громади.
Видання, підготовлене на замовлення програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
«Конкурс проводили з метою допомогти малому та середньому підприємництву подолати виклики, пов’язані з карантинними обмеженнями під час пандемії. Напрацьований тоді досвід став корисним підприємцям і зараз, під час воєнного стану. Особливо актуальними є проекти, які дозволяють перевести комунікації в цифрову сферу, в онлайн. Впевнений, представлені практики допоможуть підприємцям працювати, наповнювати місцеві бюджети та відновлювати Україну і після нашої Перемоги», - зазначив Олександр Слобожан, Виконавчий директор АМУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...