• Головна
  • На Житомирщині реформуватиметься місцеве самоврядування
фото
16:20, 19 липня 2013 р.

На Житомирщині реформуватиметься місцеве самоврядування

фото

На засіданні Ради Регіонів, що відбулося 21 березня за участю Президента України було презентовано проект Концепції розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. 8 квітня цей документ розглянуто та затверджено на засіданні Кабінету Міністрів України. На засіданні Ради Регіонів також прийнято рішення широко обговорити Концепцію у суспільстві.

Як повідомила сайту прес-служба облдержадміністрації, саме з цією метою 18 липня у територіальних громадах Брусилівського та Радомишльського районів відбувся прес-тур, ініційований керівництвом облдержадміністрації та обласної ради. «У рамках реформування місцевого самоврядування Президент України акцентує на необхідності створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів. Протягом тижня ми, представники місцевої влади, проводимо зустрічі у територіальних громадах області, щоб роз’яснити жителям області проект Концепції, обмінятися думками щодо основних положень документу та визначити оптимальні шляхи їх втілення. В результаті обговорення ми зможемо оцінити, наскільки реально втілити реформу місцевого самоврядування на місцях», – пояснив перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков.

Питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, що нині широко обговорюється на Житомирщині, стало і головною темою засідання круглого столу, що відбувся 18 липня у Радомишльському районі. Участь у засіданні брали перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, голова Брусилівської райдержадміністрації Василь Шпакович, голова Радомишльської райдержадміністрації Ігор Харитончук, голова Радомишльської районної ради Василь Тужик, голова Черняхівської районної ради Наталія Рибак, Ленінський сільський голова Радомишльського району Віктор Волинець, Приворотський сільський голова Брусилівського району Віктор Шкуратівський, а також депутати обласної ради, депутати Ленінської сільської ради, сільські голови Радомишльського району.

Крім того, під час прес-туру, що відбувся заразом і у рамках Єдиного дня депутата, представники влади, громадськості та засобів масової інформації ознайомилися з можливостями зеленого туризму у селах області на прикладі сіл Привороття Брусилівського району та Леніне Радомишльського району, оглянувши соціальну інфраструктуру та підприємства населених пунктів.

DSC_0520520

 

DSC_0530530

 

DSC_0621621

 

DSC_0653653

 

DSC_0775775

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...