• Головна
  • У Житомирській області з початку року 9 посадовців поплатились за корупцію
17:26, 19 липня 2013 р.

У Житомирській області з початку року 9 посадовців поплатились за корупцію

33 кримінальних провадження про корупційні правопорушення розпочато в нашій області з початку року.

Про це повідомляє радіостанція "Житомирська хвиля".

За інформацією обласної прокуратури, до суду спрямовано 14 обвинувальних актів, з яких 8 – про хабарництво. До кримінальної відповідальності за корупцію притягнули 9 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування :

"Вироком суду визнано винним у корупції директора однієї із шкіл – депутата районної ради, який розтратив 24 тисячі бюджетних коштів. Посадовець безпідставно нарахував зарплату своєму родичу за роботи, які той не виконував" – такий приклад навів начальник відділу обласної прокуратури  Валентин Гордієнко.

До адміністративної відповідальності  за корупційні діяння притягнуто 16 посадових і службових осіб  органів державної влади та місцевого самоврядування, а також 15 депутатів місцевих рад.

"Серед посадовців, які вчинили корупційні правопорушення, – перший заступник голови однієї з райдержадміністрацій. Він не вживав необхідних заходів, аби не допустити конфлікту інтересів під час розгляду заяви його дружини про виділення їй 70 га землі для ведення фермерського господарства. Вироком суду службовця було визнано винним"

Повідомляють з обласної прокуратури і про виявлення порушень вимог фінансового контролю. Зокрема, деякі службові особи не подали, як того вимагає законодавство,  декларації про доходи, майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...