• Головна
  • На Житомирщині підприємство протиправно створило звалища небезпечних відходів
16:31, 22 липня 2013 р.

На Житомирщині підприємство протиправно створило звалища небезпечних відходів

Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері виявлено порушення вимог законодавства про відходи на територіях Стрижівської сільської ради Коростишівського району та м. Коростишева.

     Установлено, що підприємства, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з різанням та обробкою декоративного і будівельного каменю, безпідставно складують відходи на несанкціонованих земельних ділянках. Загальна площа виявлених засмічених відходами земель становить понад 3 га.
     Проведеними лабораторними дослідженнями у ґрунті забруднених земель виявлено перевищення вмісту заліза та міді, що створює небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людей.
     Житомирською міжрайонною прокуратурою внесені подання на адресу суб’єктів господарювання з вимогою усунути виявлені порушення.
     За результатами їх розгляду, земельні ділянки прибираються та приводяться у належний стан силами підприємств, що протиправно створили звалища відходів каменеобробки. Також уже відшкодовано понад 100 тис грн завданих довкіллю збитків.
     Наразі перевірки щодо дотримання вимог законодавства про відходи тривають.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...