• Головна
  • Вся правда про лікування наркоманії: розвіюємо міфи
Новини компаній
18:12, 4 грудня 2022 р.

Вся правда про лікування наркоманії: розвіюємо міфи

Новини компаній

Чи правда, що наркоманію нерідко ототожнюють із соціальною смертю? На жаль, це не міф, адже наркотики несумісні з навчанням, відповідальною роботою та саморозвитком, вони призводять до руйнування особистості. За принципом «Все в житті треба спробувати» – багато молодих людей поплатилися своїм життям, адже достатньо одного разу, щоб залежність «зв’язала» руки. Крім того, наркотична залежність має досить великий ризик ВІЛ-інфікування або передозування. Ви досі вважаєте, що це того варте? Лечение наркомании в Житомире починається з діагностики, що передбачає розширене обстеження та консультації з лікарями соматичного профілю. Крім того, з пацієнтом працюють психологи та психотерапевти. Тривалість курсу залежить від конкретних особливостей кожної людини, внутрішнього ресурсу організму залежного та важкості захворювання.   

Етапи лікування наркоманії в центрі

Період підготовки та очищення організму сприяє виведенню метаболітів наркотичних речовин та відновленню роботи внутрішніх органів і систем. Пацієнт отримує психологічну підтримку та допомогу в гармонізації сімейного життя, завдяки роботі з сімейним психологом. Під час реабілітаційної терапії, виділяють: адаптаційний період, інтеграційний період та стадію стабілізації. Фахівці центру мають чималий досвід роботи, тому знають, що таке метадонова залежність, амфетамінова залежність, героїнова, залежність від травки та спайсу. 

Стаціонарне лікування – це повноцінний догляд та спостереження за станом пацієнта протягом всього курсу лікування наркотичної залежності. Мінімізувати ризик появи рецидиву дозволяє ефективна ресоціалізація. Існує міф серед підлітків, якщо спробувати один раз, то залежності не буде, що вживання легких наркотиків є безпечним. На жаль, все це не більше, ніж міф. Усунути фізичну та психологічну тягу до будь-яких наркотичних речовин допоможуть у реабілітаційному центрі в Житомирі. Дізнатися більше про анонімне лікування наркоманії можна за посиланням https://nonarcotic.com.ua/zhitomir/ на офіційний сайт Всеукраїнського наркологічного центру «Медикон».

Методи лікування:

  • Програма «12 кроків».

  • Сімейна освіта.

  • Психотерапія.

  • Сеанси сімейного психоаналізу та багато іншого. 

В умовах госпіталізації, пацієнт має можливість повністю відмовитися від наркотиків, відновити свої сили та позбутися залежності. Бережіть себе та залишайтеся здоровими! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...