• Головна
  • Якісне гнучке пакування Gualapack: види та переваги продукції
Новини компаній
11:00, 7 грудня 2022 р.

Якісне гнучке пакування Gualapack: види та переваги продукції

Новини компаній

Gualapack – одна з провідних компаній-виробників пакування для харчової, косметичної, фармакологічної та хімічної промисловості. Це - сучасний бренд, який має більше тридцяти років досвіду, тому уся продукція, яку виробляє Gualapack, є високоякісною, безпечною екологічною.

Використання продукції компанії є перспективним рішенням для бізнесу, оскільки Gualapack пропонує водночас надійні та інноваційні рішення. Це дає можливість:

  • Налагодити економіку замкнутого циклу.
  • Використовувати пакування, яке можна вторинно переробляти.
  • Зменшення викидів CO2 під час виробництва пакування.
  • Використання безпечного для споживачів пакування, що є особливо актуальним для компаній-виробників дитячого харчування.

Пріоритет Gualapack – це ефективне та екологічне ведення бізнесу, засноване на збереженні навколишнього середовища та розвитку інноваційний рішень.

Якісне гнучке пакування Gualapack: види та переваги продукції, фото-1

Який продукт випускає компанія

Основна продукція компанії – пакування для продуктів харчування, але Gualapack також виготовляє обладнання для розливу продуктів у паучі. Детальніше ознайомитись можна на сторінці Gualapack.

Серед основних типів продукції можна відзначити:

  • Ламінати. Включають ламінати для кетчупів, соусів, кави, фруктових пюре, снеків, спецій, порційних упаковок, тощо.
  • Готове пакування. Включає паучі з носиком для дитячого пюре, напоїв, йогуртів та молочних десертів. Такий тип пакування дає широкі можливості для втілення найцікавіших дизайнерських рішень. При цьому, продукт всередині буде надійно захищений від зовнішнього впливу та може зберігатися протягом довгого часу. Це є найбільш популярним та поширеним рішенням зважаючи на його надійність, екологічність та безпечність.
  • Ковпачки та носики представлені у різному дизайні та кольорі. Gualapack пропонує різний конструктив ковпачка, що дає можливість обрати найбільш оптимальний варіант.

Компанія також пропонує своїм клієнтам дизайнерські послуги. Креативна команда Gualapack може розробити дизайн упаковки для будь-якого продукту. При цьому, будуть враховані усі норми, передбачені вимогами виробництва. Компанія забезпечує дизайнерський супровід замовнику від самого початку проекту: можна створити абсолютно новий образ пакування або адаптувати вже готовий дизайн під ідеї клієнта.

Робота контролюється на усіх етапах, починаючи зі створення макету та закінчуючи друком комерційної партії продукції.

Gualapack має власний центр досліджень та розробок. На етапі запуску нового проекту до роботи буде залучено не тільки дизайнерський відділ, а також інженерів, технологів, які забезпечать створення оптимального типу пакування у залежності від параметрів та вимог. Роботи будуть включати усі виробничі етапи, починаючи з підбору необхідної структури ламінату та закінчуючи розробкою нових форм пакетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...