• Головна
  • У Житомирі знизився рівень смертності від захворювань, зумовлених СНІДом
16:45, 23 липня 2013 р.

У Житомирі знизився рівень смертності від захворювань, зумовлених СНІДом

За повідомленням Прес-служби Держслужби України соцзахворювань, у першому півріччі 2013 року в Україні на 12% знизився рівень смертності від захворювань, зумовлених СНІДом. Так, за перші шість місяців поточного року зафіксовано 1 802 випадки смертей від захворювань, зумовлених СНІДом, тоді як за аналогічний період минулого року ця цифра склала 2 039 осіб.

На початок липня цього року діагноз СНІДу встановлено у 5 162 ВІЛ-інфікованих осіб, а показник захворюваності на СНІД залишився на рівні першого півріччя 2012 року і склав 11,3 на 100 тис. населення, що підкреслює сталість тенденції до стабілізації епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції в Україні. Сталу тенденцію до зменшення випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію зафіксовано у віковій групі від 15 до 24 років.

Разом із тим, загальна епідемічна картина залишається напруженою, оскільки продовжується поширення ВІЛ серед населення. За шість місяців 2013 року в Україні зареєстровано 10 727 випадків ВІЛ-інфекції. Рівень захворюваності на ВІЛ досяг позначки 23,5 проти 21,9 на 100 тис. населення, які були зафіксовані у минулому році. - повідомляє Прес-служба Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...