
17:50, 23 липня 2013 р.
У Житомирі буде замінено близько 5 кілометрів теплових мереж
В «Житомиртеплокомуненерго» повідомляють, що станом на 23 липня 2013 р. проведено більше половини запланованих робіт з підготовки до нового опалювального сезону, пише управління по зв'язках з громадськістю ЖМР.
«55-60% робіт вже виконані і здані, але ми вважаємо, що роботи можна назвати завершеними тоді, коли виконаний благоустрій, чи коли підписаний акт введення в роботу того чи іншого агрегату. На сьогодні в нас немає жодного об’єкту, на якому б не почалася підготовка. Проводиться заміна старих насосних агрегатів на нові, замінюються горілки, які використовувались 35 років, робимо промивку котлів, замінюємо тепломережі», – розповідає Дмитро Рогожин.
Головний інженер КП «Житомиртеплокомуненерго» Валерій Бужинський зазначив, що у 2013 році буде замінено близько 5 кілометрів теплових мереж. Необхідно замінити більшу кількість, але на все не вистачає коштів. На сьогоднішній день роботи виконані на 2 кілометрах теплових мереж.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:00
Вчора
Віталій Бунечко: Кожна людина, незалежно від своїх потреб, має право на рівні можливості
Служба зайнятості
20:00
Вчора
17:00
Вчора
Знайти роботу допоможуть е-сервіси служби зайнятості
Служба зайнятості
16:00
Вчора
15:30
Вчора
15:01
Вчора
ТОП новини
У Житомирі завтра попрощаються з Артемом Сачуком
АРТЕМ САЧУК
Оголошення
18:05, 1 грудня
2
21:24, Вчора
2
13:50, 29 листопада
live comments feed...