18:00
24 липня
В області продовжують відзначати людей, які від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України присвятили своє життя захисту Житомирщини та зробили вагомий внесок у посилення її обороноздатності.
Сьогодні Почесною відзнакою голови облдержадміністрації «За заслуги» нагороджено:
Також почесною нагородою відзначено військовослужбовця одного з розрахунків протиповітряної оборони Житомирщини – Михайла Семеніка, який збив російську ракету, що загрожувала енергетичній інфраструктурі нашої області.
"Дякуємо всім, хто захищає нашу країну та життя під час війни!
Разом переможемо! Слава Україні!", - резюмував голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.